ТОВ "Завод" Конвектор

Димоходи

Димоходи

Повідомлення Convector » 25 листопада 2013, 13:00

Димоходи також плачуть
Усім приватним власникам i фізичним особам, якi мають газові опалювальні котли прошу звернути увагу на той момент, який дозволить зекономити свої кошти за рахунох економiї газу чи збереження димоходу вiд руйнувань. Це відноситься i до тих власників якi змонтували сучасні металеві теплоізольовані димоходи без "кишень" для відводу конденсату й очищення смiття (порушення вимог "Правил").

Населення нашої країни активно проводить заміну старих опалювальних котлів, к.к.д. яких нижче 80%. Практика використання європейських, а також сучасних вітчизняних котлів показала, що існуючі cтapi димоходи зараз опинились в iнших тепловых режимах. Taкi димоходи не відповідають своєму призначенню i тому потребують модернізації. Пояснюється це тим, що при роботі старих неекономiчних котлів типу КС, КЧМ, АГВ та ін.., багато тепла йшло в атмосферу i димоходи, нагріваючись, не дозволяли утворюватись poci. Сучасні котли, к.к.д. яких вище 85% мало викидають в атмосферу, i вони не можуть прогрівати тонкі стіни димоходів. Ось чому при морозах на стінках димоходiв утворюеться конденсат. Часто автоматика безпеки (датчик тяги) відключає котли. В такому випадку власники котлів, i бувають випадки газовики, блокують автоматику безпеки не розуміючи i не усуваючи причин зупинки котла. Конденсат, стікаючи вниз, змішується з потоком чадного газу, перетворюється в агресивну кислотну-лужну рідину i руйнує димоходи з цегли, труб із різних сплавів i оцинковки. Не пропадають тільки димоходи із нержавіючої кислотостійкої сталі. Від конденсату в димоходах утворюються парові "пробки", якi визивають в котлi ефект зворотної тяги. Полум'я виходить на зовні котла. Це може призвести до загорання предметів, якi находяться поруч, а тахож до загазованості приміщення чадним газом i сажеутворення в теплообміннику. Такий димохід веде до перевитрат природного газу. Треба знати, що при слабкій ізоляції йде повне промерзання стінок димоходу i при згоранні 1м.куб. газу утворюеться конденсат в обсязі до 0,8 л, який за 1-2 сезони виводить повністю з ладу димохід.

Що треба робити власнику?
1. Утеплити цегляний димохід сучасними теплоізоляційними матеріалами.
2. Утеплити азбоцементні i стальні труби (товщина матеріалу 5-6 см).
3. Усунути тріщини i щілини в приставних димоходах, особливо в місцях примикання до стін, а також усунути підсос від щілин «кишені».
4. Наростити висоту труби вище зони вітрового підпору.
5. Зняти зонти, навіси i флюгера з димоходів.
6. Очистити димоходи від сажі та сміття.
7. Викликати пічника та отримати акт.


ПАМЯТАЙТЕ!
Хороший димохід збереже Вам життя й дозволить заощадити газ до 15%
Аватар користувача
Convector
Администратор
 
Юрій
ТОВ "Завод" Конвектор"
 
Постів: 25
З нами з: 13 листопада 2013, 10:54

Повернутись до Економія витрат

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron