ТОВ "Завод" Конвектор

Питання, що часто задаються споживачами.

Питання, що часто задаються споживачами.

Повідомлення Convector » 14 січня 2014, 10:45

Шановні споживачі, у цьому розділі Ви можете знайти відповіді на запитання, з якими найчастіше звертаються споживачі до спеціалістів Сервісної служби Заводу "Конвектор".

1. Хто має ставити котел, конвектор на гарантію?
Постановку на гарантію котла має проводити строго Авторизований сервісний центр заводу.
Конвектор вважається поставленим на грантію у випадку, коли у сервісній книжці є відмітка про введення в експлуатацію газовим господарством або Авторизованим сервісним центром Заводу.

2. Як замовити сервісну книжку, якшо вона втрачена або не була знайдена в комплекті після покупки?
Для того, щоб Вам виготовили дублікат КЕ, Вам необхідно написати листа на ім'я генерального директора ТОВ "Завод"Конвектор" з проханням виготовити дане керівництво. В тексті листа вказати модель, серійний номер, дату виготовлення апарату.

3. Який термін гарантії на котли Teplowest?[/b]
Гарантійний термін котлів Teplowest -3 роки, за умови, що перший пуск та всі наступні щорічні технічні обстеження проводив Авторизований сервісний центр і про це свідчать відмітки в керівництві з експлуатації.

4. Який термін гарантії на конвектори АКОГ?
Гарантійний термін АКОГ - 5 років, крім:
-клапан безпеки EUROSIT 630-3 роки,
-термопари-3 роки,
-п'єзозапалювач- 3 роки.

5. До кого звертатися, якшо вийшов з ладу конвектор АКОГ або котел чи колонка Teplowest?
Вам потрібно звернутися в Автоизований сервісний центр Заводу у Вашому регіоні. Адресу та контактні дані Ви можете знайти у вкладиші сервісних ценрів, який додається до апарату при покупці або на нашому сайті у розділі "Гарантія та сервіс", "Адреси Авторизованих сервісних центрів". Також можна дізнатися дану інформацію зателефонувавши за номером гарячої лінії 8 800 502 652.

6. Які умови надання гарантії для котлів "Teplwest"?
Апарат вважається поставленим на гарантію в тому випадку, якщо представники Авторизованого сервісного центру провели перший пуск апарата, поставили відмітки в документі "Акт обстеження при взятті на гарантійний облік".

7. Де можна придбати продукцію Заводу «Конвектор» та комплектуючі до неї?
Продукцію заводу "Конвектор" Ви можете придбати у інтернет-мазині на нашому сайті або в спеціалізованих точках продажу по всій Україні. Адреси та контактні телефони Ви можете знайти у нас на сайті в розділі "Продаж", "Точки продажу".

8. Ви придбали конвектор, він справно працює, але при роботі чути металеве потріскування. Чи відноситься це до поломки?
Не гучне металеве потріскування не відноситься до поломок апарату, оскільки це викликано нагріваням та розширенням металу.

9. Конвектор працює справно, але не достатньо гріє навіть на максимальному положенні ручки терморегулятора. В чому проблема?
Можливою причиною може бути не правильний підбір конвектора за об"ємом опалювального приміщення або на термобалон діє холодний потік повітря, що може бути спричинено поганою теплоізоляцією.

10. Конвектор працює і не відключається. Що робити?
Потрібно провірити правильність установки термобалону. Також постійна робота конвектора можлива у випадку, коли холодний потік повітря діє на термобалон. Це може бути спричинено поганою теплоізоляцією стіни.

11. Конвектор працює деякий час, а потім тухне. Що робити?
Потрібно провірити правильність монтажу стінного вузла конвектора. Не правильна підрізка труби для відводу продуктів згорання може спричинити потрапляння відпрацьованих газів в конвектор, що і буде спричиняти його затухання.

12. Чи може кінцевий споживач замовити запчастини з Заводу «Конвектор»?
Запчастини до продукції ТОВ "Завод"Конвектор" можна придбати виключно в Авторизованих сервісних центрах у Вашому регіоні. Контактну інформацію Ви можете знайти у нас на сайті в розділі "Гарантія та сервіс", "Адреси авторизованих сервісних центрів".

13. Я хочу переобладнати конвектор на скраплений газ. Де я можу придбати комплект для переобладнання і хто може переобладнати?
Переобладанання та продаж комплекту для переводу конвектора на скраплений газ здійснюється Авторизованим сервісним центром.
Аватар користувача
Convector
Администратор
 
Юрій
ТОВ "Завод" Конвектор"
 
Постів: 25
З нами з: 13 листопада 2013, 10:54

Повернутись до Питання та відповіді

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron