ТОВ "Завод" Конвектор
http://forum.convector.info/

Можливість зменшення потужності на опалення для Optima+
http://forum.convector.info/viewtopic.php?f=25&t=42
Сторінка 1 з 1
Автор:  Alex [ 03 березня 2014, 18:36 ]
Тема повідомлення:  Можливість зменшення потужності на опалення для Optima+

Чи можливо регулювати потужність котла на опалення на програмному рівні, для зменшення тактування котла у випадках коли площа опалення мала, а потужність на ГВП потрібно залишити високу.
Автор:  Грицан Євген [ 07 березня 2014, 14:22 ]
Тема повідомлення:  Re: Можливість зменшення потужності на опалення для Optima+

Регулювання потужності програмним шляхом можливо на апаратах, які укомплектовані електронними платами управління серії MIAF та MIAH.
Автор:  Voffcheg [ 12 жовтня 2014, 20:38 ]
Тема повідомлення:  Re: Можливість зменшення потужності на опалення для Optima+

У мене котел агд24 турбо, 2014 р.в. При роботі в режимі опалення він дуже швидко нагріває теплоносій і вимикається. При температурі 70 град цикл виглядає приблизно так: нагрів до 1 хвилини, потім пауза 3 хвилини і повторюється. Збільшити теплове навантаження на котел немає жодної можливості, площа не дозволяє. Сервісний інженер сказав, що знижувати потужність немає потреби - котел сам модулює її на мінімум. Чи існує можливість збільшення часу до запуску пальника по зниженню температури опалення з 3 хвилин? Які ще у мене є варіанти зменшення частоти запусків котла? Кімнатний термостат під'єднано. Дякую.
Автор:  геннадий [ 14 грудня 2014, 08:23 ]
Тема повідомлення:  Re: Можливість зменшення потужності на опалення для Optima+

Для того чтобы уйти от 3-х минутной задержки нужно отрегулировать газовый клапан при наличие комнатного термостата котел будет работать - включение-нагрев теплоносителя -прогрев помещения-откл.Опробовано в течение 2-х лет на своем котле -работает.
Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин