ТОВ "Завод" Конвектор

Умови надання гарантії.

Умови надання гарантії.

Повідомлення Convector » 04 грудня 2013, 17:25

На всю опалювальну техніку, яка випускається Заводом «Конвектор», встановлено гарантійний строк експлуатації. Гарантійний строк експлуатації рахується з дати продажу. В разі відсутності дати продажу - з дати виготовлення.
На протязі дії гарантійного строку експлуатації Завод «Конвектор» гарантує безкоштовне усунення недоліків, що виникли через приховані дефекти матеріалів і конструкції обладнання.
У випадку проведення гарантійних робіт, витрати по ремонту виробу, виклик майстра та використані запчастини оплачує Завод «Конвектор».
Гарантійний строк експлуатації на газові конвектори АКОГ становить 5 років, на газові настінні котли чи колонки TEPLOWEST – 3 роки.

Умови надання гарантії на газові конвектори АКОГ:

Гарантійний строк експлуатації газових конвекторів АКОГ становить 5 років, окрім:
- клапана безпеки EUROSIT 630 - 3 роки;
- термопари - 3 роки;
- п’єзозапалювача - 3 роки.
Головною умовою для початку дії гарантійного терміну експлуатації є відмітка вповноважених організацій в Талоні на введення в експлуатацію. Відсутність відмітки в Талоні про введення в експлуатацію (а це свідчить про те, що роботи по монтажу та введенні в експлуатацію виконувались некваліфікованими особами, які не мають права здійснювати цю діяльність) автоматично анулює заводську гарантію.
Потрібно знати, що на Заводі проводиться запуск (запалювання), спеціальна настройка газової автоматики безпеки та перевірка всіх робочих параметрів кожного газового конвектора АКОГ. Це дозволяє не проводити додаткові пусконалагоджувальні роботи після закінчення робіт по монтажу конвектора, а одразу експлуатувати прилад.
Газовий конвектор АКОГ не потребує щорічного технічного обслуговування. В разі дотримання умов транспортування, зберігання, правил монтажу та експлуатації, які наведені керівництві, термін служби газового конвектора АКОГ складає не менше 15 років.

Умови надання гарантії на газові настінні котли та колонки TEPLOWEST:

Гарантійний строк експлуатації на газові настінні котли та колонки TEPLOWEST становить 3 роки, при умові технічного обстеження апарата вповноваженим технічним сервісним центром Заводу при введенні його в експлуатацію та щорічного проведення технічного обслуговування.
Технічне обстеження повинно проводитись перед першим включенням апарата та введенням його в експлуатацію. За результатами обстеження складається АКТ обстеження. Даним АКТОМ підтверджується гарантійні зобов’язання Заводу протягом 12 місяців з моменту введення його в експлуатацію.
По закінченню вищевказаного терміну, власник котла чи колонки має можливість продовжити заводську гарантію на котел чи колонку, для чого необхідно проводити технічне обслуговування щороку протягом загального гарантійного строку експлуатації, який становить 36 місяців (3 роки).
Для нормальної роботи котла або колонки необхідно встановити наступні пристрої (в комплект поставки не входять):
- фільтр очищення води в системі опалення (рекомендований – фільтр середньої очистки);
- фільтр очищення води в системі гарячого водопостачання (рекомендований – фільтр-колба тонкої очистки);
- фільтр очищення газу (рекомендований – газовий фільтр тонкої очистки);
- стабілізатор напруги (рекомендований – потужність 500/1000 Вт; захист від перевантаження по потужності споживання 600/1200 Вт; стабілізація вхідної напруги в діапазоні від 130 до 280 В до величини 220 В ±10%).
Всі встановлені пристрої повинні бути справними і нормально функціонувати.
Забезпечення усіма вищеперерахованими пристроями при установці апарата покладається на споживача.
У випадку виходу з ладу апарата по причині відсутності перерахованих пристроїв, ремонт не є гарантійним і відшкодовується споживачем.
Аватар користувача
Convector
Администратор
 
Юрій
ТОВ "Завод" Конвектор"
 
Постів: 25
З нами з: 13 листопада 2013, 10:54

Повернутись до Умови надання гарантії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron